Zastanawiasz się nad niezawodnym ogrzewaniem swojego domu?

3

Dlaczego AVIA Gaz LPG

 

Od ponad 30 lat zajmujemy się dystrybucją paliw płynnych.

Jesteśmy częścią Grupy UNIMOT, która jest liderem wśród niezależnych importerów paliw ciekłych i gazowych w Polsce. UNIMOT S.A. ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku paliwowym, specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oleju napędowego oraz dystrybucji pozostałych paliw płynnych. Spółka notowana jest na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Co zapewniamy

i

Pomoc i wsparcie na każdym etapie inwestycji

Nasi pracownicy  służą pomocą  i wsparciem na każdym etapie  inwestycji
Z

Gwarancję bezpieczeństwa

Zrealizujemy próby ciśnieniowe podczas odbioru zbiornika i zarejestrujemy  go w Urzędzie Dozoru Technicznego.*

24-godzinny serwis

Naszym klientom oferujemy stały 24 godzinny serwis techniczny instalacji zbiornikowej **

Terminowe dostawy i gwarancję jakości gazu

Nasza sieć dystrybucji gwarantuje terminowość dostaw gazu do twojej instlacji. W naszej rozlewni poddajemy gaz stałej i surowej kontroli – nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie europejskie normy jakości.

*    Rejestracja w Urzędzie Dozoru Technicznego dotyczy usługi najmu instalacji
**  Dotyczy usługi najmu instalacji zbiornikowej 

Zamów bezpłatną wycenę montażu instalacji LPG dla Twojego domu

Gaz - instalacja

Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się montażem instalacji gazowej, dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Dzięki naszym usługom, możesz cieszyć się komfortem ogrzewania domu gazem LPG, które jest zarówno wydajne, jak i przyjazne dla środowiska.

Podłączenie gazu do domu to kluczowy element naszych usług. Nasi technicy zapewnią Ci profesjonalne podejście i dokładność, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne źródło energii do ogrzewania Twojego domu.

Oferujemy także doradztwo w zakresie oszczędnego ogrzewania domu. Nasza wiedza pozwoli Ci zoptymalizować zużycie gazu, co przekłada się na niższe rachunki za energię.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy w dziedzinie ogrzewania domu gazem. Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci kompleksowe rozwiązania, które zapewnią komfort i oszczędności w Twoim domu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i możliwościach ogrzewania domu gazem.

UNIMOT Paliwa Sp. z o.o
ul. Świerklańska 2 a
47-120 Zawadzkie